Witaj!

Sklep medyczny
#1
Szukam dobrego sklepu medycznego, który nie ma wygórowanych cen i możliwość wypożyczenia sprzętu. Na https://mamcisnienie.pl/ znalazłam już ciśnieniomierze, ale to za mało. Każda wskazówka będzie pomocna.
 Odpowiedz
#2
Nie piszesz, czego potrzebujesz. Ofert pojedynczych typu https://inhalujemy.pl/ i tych złożonych z różnych sprzętów znajdziesz najwięcej z poziomu wyszukiwarki internetowej.
 Odpowiedz
#3
Pod hasłem sklep medyczny trzeba szukać najlepszych ofert. Tych dla rodziny typu https://pewnypomiar.pl/ jest całkiem sporo. W zależności od tego, co potrzebujesz, po prostu przeszukaj oferty, które znajdziesz w wyszukiwarce.
 Odpowiedz
#4
Masz całą masę możliwości. Jeżeli chodzi o handel sprzętem medycznym to najrozsądniej rozmawiać z producentami lub dystrybutorami. Dobrym przykładem jest oterapia.pl. Na tej stronie znajdziesz koncentratory tlenu i informacje o możliwości współpracy.
 Odpowiedz
#5
Okazuje się, że ceny produktów medycznych typu https://24medyczny.pl/kategoria-produktu...scieradla/ potrafią być bardzo różne. Trzeba się nieźle naszukać, żeby kupić w dobrej cenie. Sam tego ostatnio doświadczyłem...
 Odpowiedz


Skocz do: